Výroba dřevěných pokladniček

18.09.2024 14:51

Ve čtvrtek 26.9.2024 od 15:00 - 17:00 hodin

do Zveme rodiče a děti na skvělou polytechnickou akci "Výroba dřevěné pokladničky". Přijede k nám pan truhlář se dřevěnými polotovary (díly) a vy společně s Vašimi dětmi, za pomoci pana truhláře sestavíte dřevěnou pokladničku. Nemusíte se bát, že to nezvládnete, sestavují to běžně samy starší děti. Za příznivého počasí se akce bude konat venku za zahradě, pokud nám nebude počasí přát, akce se přesune do vašich kmenových tříd. Můžete chodit průběžně od 15:00 do 16:00hodin, jak Vám to bude vyhovovat. Přineste si sebou aku šroubovák nebo klasický šroubovák. Budete si moci s dětmi vyzkoušet vypalování do dřeva - vypalovací pistole zajistí pan truhlář. Pro děti, které navštěvují školku je akce zcela ZDARMA. Kdo by chtěl pokladničku i pro sourozence, který k nám nechodí, budete si ji moci zakoupit u pana Kaněry na místě a to za cenu 280kč. Doufáme a pevně věříme, že naše první společná akce bude mít velkou účast a že si to všichni společně užijeme. Kdo by chtěl přinést nějaké drobné občerstvení k práci, budeme moc rádi. My vám nabídneme odpolední kávu, čaj a vodu.
Těšíme se na čas, který budeme moci strávit s Vámi a taky, že se lépe poznáme.

Mateřská škola, Žlunice

Žlunice 145