Logohrátky se Slávkem Bourou

23.10.2024 00:00

Ve čtvrtek 31.10.2024 od 15:30 hodin jsme pro Vás uspořádali  praktickou besedu se známou osobností s panem Slávkem Bourou, který po ukončení kariéry v televizi, vystudoval  pedagogickou fakultu obor Logopedie, které se začal naplno věnovat. Prakticky Vám ukáže, jak jednoduchými cviky, pomůckami můžete pomoci svým dětem, aby došlo k nápravě řeči a mluvidel. Skoro všechny děti májí problémy s řečí, artikulací, vyjadřováním a mluvení v souvislých a jednoduchých větách. Děti budou zapojeny a vy budete pouhými pozorovateli, popřípadě si vše můžete vyzkoušet nebo zaznamenat. Využijte tuto příležitost a přijďte se podívat, jak se dá jednoduše pomoci dětem s nápravou řeči. Akce je ZDARMA, hradí ji škola z peněz EU. Můžete vzít sebou známé, kteří řeší s dětmi tento problém.

Mateřská škola, Žlunice

Žlunice 145